İçeriğe geç

Öğrenci İşleri Yönetimi

 Ögrencilerin Kimlik Bilgilerini Ayrıntıları ile Kayıt Edebilirsiniz.
 Ögrenci Kayıt Formu Yazdırabilirsiniz.
 Kardeş Ögrencilerin Bakiyelerini Ayrı Ayrı ya da Birleştirerek Raporlayabilirsiniz.
 Ögrencilerin Özlük Bilgilerini Programınızda Saklayabilirsiniz.
 Kurumunuza Ait Sözleşmeleri Yazdırabilirsiniz.

Taksit Tabloları

 Taksit Bilgilerini Kaydederken; Başarı, Ögretmen, Kardeş,Peşin ve Diğer Indirim Seçenekleriyle Taksit Tablolarını Oluşturabilirsiniz.
 Taksit Tablosuna Göre Toplu Faturaya Dönüştürme Seçenekleri Muhasebeleştirme
 Yapılan İşlemler Sonucu Muhasebe Kayıtlarınız Otomatik Oluşur.

Kurumlarınıza Özel Alanlar

Öğrenci kartlarına kurumunuza özel alanlar tanımlayın. (Öğrenci-veli bilgileri, Eğitim-öğretim tanımlamaları) Ek alan tanımlamayla, Cari Kartları kendinize özel hale getirebilirsiniz.Cari Kartlara istediğiniz türde her biri 12’şer adet, Tarih, Açıklama, Tutar, Kontrol Kutusu, Sayı, … gibi alanları ilave edebilirsiniz. Bu alanlara anında değer girebilir, ekranda filtreleyebilir, sıralayabilirsiniz.Bu alanlar ile ilgili raporları da anında Excel© gibi popüler ofis programlarına alabilirsiniz.

Raporlama

 Öğrenci Kayıt Formu
 Cari Hesap Ekstresi
 Öğrenci Borç Alacak Durumları
 Kalan Taksit Raporları
 Toplu E-Posta ile Mutabakat Gönderimi
 Aktif ve Pasif Öğrencileri Listeleme İmkânı
 Tüm Öğrencilerin Açık Hesap Raporlarını Listeleme İmkânı

Otomatik Fatura Oluşturun

Açık Tutar Takip Sistemi ile istediğiniz hizmet stok kodlarına göre, dönemsel faturalarınız topluca kesebilir ve yazdırabilirsiniz. Aynı cari hesaba birden fazla hizmet stok kodlarını tek faturada oluşturabilir, farklı farklı gruplama seviyeleri ile bir sınıfa, bir servise veya herhangi diğer bir gruba göre de faturalandırma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
Daha sonra bu gruplar ile ilgili raporları (mizan, muavin, ekstre, stok….) tek bir tıkla, hiçbir ana kod ayrımı yapmadan, gruplarına göre alabilirsiniz.

Muhasebe Sisteminize Entegre Edin

Eğer ORKA Bilanço programını da kullanıyorsanız, kayıtlarınızda entegrasyon problemi de yaşamazsınız. Çünkü entegrasyon işlemi ORKA muhasebe programında yoktur. Ticari sistemden oluşturulan her kaydın (fatura, tahsilat veya tediye) muhasebe fişi anında oluşturulmaktadır. Fatura düzeltildiği veya silindiği zaman muhasebe fişi de anında düzeltilir veya silinir. Tam dersi de doğrudur. Muhasebe fişi silinirse verilen uyarı ile beraber ilgili fatura veya ödemede anında silinir. Şube takip sistemi ile ilgili şubenin veya tüm şubelerin maliyetlerini raporlayabilirsiniz.